Ivana Gáborík je už takmer dva týždne maminou. Jej dcérka Bella prišla na svet v trenčianskej pôrodnici. Šťastní rodičia sa pochválili malou slečnou aj na Instagrame a musíme uznať, že bývalá tanečnica vyzerala aj krátko po pôrode výborne. Tentoraz prišiel ďalší level a Gáboríkovci majú za sebou už prvú prechádzku.

Určite si na toto výnimočné obdobie po pôrode spomínate aj vy. S dieťatkom prišli nové povinnosti a všetko sa točí hlavne okolo najmenšieho člena rodiny. Preto je práve prvá prechádzka, kedy sa konečne môžete vybrať na vzduch a vychutnávať si pohľad na spiacu ratolesť, významnou udalosťou. “Prvú prechádzku máme za nami a tešili sme sa obaja ako malé deti,” zverila sa fanúšikom čerstvá mamina.

Tí chválili najmä výber kočíka. Gáboríkovci totiž vsadili na bledšiu farbu, čo si vyžiadalo samé pozitívne ohlasy, pretože väčšina mamičiek volí skôr tmavšie odtiene kočíkov. Ostatné mamičky sa pridali so svojimi skúsenosťami z prvej prechádzky a podobne ako Ivana aj ony sa zhodli na tom, že je to krásny čas. “Krásne okamihy, ktoré si zapamätáte do konca života,” napísala v komentári Janka. Mamina Ivana vyzerala na prechádzke spokojne a šťastne. Želáme všetko dobré!

Zdroj/Foto: Instagram /Ivana Gaborik