Jasmina Alagic si pred časom užívala spolu so Sanelom a mamou krásne chvíle na horách a teraz sú už opäť s Patrikom. Celá trojčlenná rodinka si užíva rada spoločné chvíľky a milujú aj prechádzky. Počas jednej z nich z neďalekej Viedne vznikla milá rodinná foto pred dómom sv. Štefana.

Rytmus, Jasmina a malý Sanel pózujú pred viedenskou pamiatkou a šťastná mamina si zaspomínala na chvíle z detstva, keď spolu s rodičmi chodievali do tohto mesta: Celý život sme chodili s našimi do Viedne pravidelne zhruba raz za týždeň, raz za dva týždne ako kedy… Moja sestra tu aj študovala, no skrátka, milión dôvodov prečo ale najkrajšie je ako vidím, že všetko to teraz robím so svojou rodinou a nenormálne ma to teší, lebo tieto naše výlety mi robili krásne detstvo,” vyznala svoje pocity mamička.

Avšak pozornému oku podaktorých sledovateliek neušlo, že malý Sanel je na fotke len v ponožkách a odporúčali známemu páru kúpiť drobcovi topánočky. Ako to už má Patrik vo zvyku, nezabudol pridať trefnú odpoveď: “Áno, lebo kočík sme zabudli doma. Máte veľkú pravdu. Ja som myslel, že v tých ponožkách vydrží vonku celý deň”. Každopádne rodinka si užila krásny spoločný výlet a budú mať milú a zároveň aj vtipnú spomienku. 🙂

Zdroj/Foto: topstar.sk, Instagram /rytmusking, Jasmina Alagic