Manželia Kandráčovci sú v radostnom očakávaní a už čoskoro ich život obohatí ďalšia ratolesť. 42-ročný hudobník si získal priazeň ako skvelý huslista a spevák a so svojou kapelou Kandráčovci robí radosť ľuďom už od roku 2004. Okrem toho má veľký talent aj ako moderátor, o čom presvedčil aj v relácii Všetko, čo mám rád, v ktorej je na jednej lodi so Števom Skrúcaným.

Po boku Ondreja Kandráča v živote stojí už 12-ty rok jeho manželka Erika. Spoločne sa tešia z 8-ročného syna Ondrejka a jeho mladšej sestričky, 6-ročnej Emky. Do partie im už o pár týždňov pribudne sestrička, ktorej rodinka vybrala krásne tradičné meno – Mária.

Okrem mena majú pripravenú aj výbavičku a obzvlášť budúca trojnásobná mamina Erika sa veľmi teší zo všetkých vecí, ktoré pre najmladšiu dcérku zadovážili. Na Instagrame sa zverila so svojimi pocitmi po návšteve predajne s tovarom pre detičky a z jej slov srší obrovská radosť: “Toľko fantastických vecičiek, kočiarov, pomôcok….človek nevie, kam sa pozrieť….aj keď máme už dve ratolesti doma,tak je to pre mňa niečo ako keď sa dieťa dostane prvýkrát do hračkárstva. Veľmi,veľmi sa už tešíme na to všetko ,čo nás čaká…na náš nový príbeh.”

Za povšimnutie stojí nádherná zavinovačka, ktorú majú pre malú Máriu pripravenú. Je na nej krásny folklórny motív, ktorý k tejto rodinke jednoducho patrí. Čo na ňu poviete?

Zdroj/Foto: Instagram /Erika Kandracova