Herečka a tiež spisovateľka a kreatívna mamička Kristína Tormová má za sebou zaujímavý rok. Natočila dve série seriálu Som mama a počas tej druhej stihla aj otehotnieť. Naďalej sa venuje aj originálnej značke tričiek, ktoré sú známe vtipnými rodičovskými nápismi. Tentoraz má ale jednu úžasnú novinku.

 

To, že sympatická mamička dvojičiek Ely a Matildy má dušu umelca je úplne jasné a stačí sa pozrieť na široké spektrum jej pôsobenia. Nejedna mamička zatúžila po tričku z jej dielne, prípadne si zaobstarala kryt na smartfón. Tentoraz sa ale jej tvorba posunula ešte ďalej a pre mamičky pripravila niečo výnimočné.

Svetlo sveta uzrela nádherná šatka na nosenie bábätka s nápisom “nosím šťastie” . Nepochybujeme o tom, že by spravila radosť každej mamičke nosiacej svoje dieťatko. Kristína na Instagrame pridala krásnu fotku, na ktorej pózuje v šatke a vyzerá podmanivo. K fotke okrem iného napísala: “Nech sa váš človiečik cíti vesmírne a láskavo. Ďakujem za túto krásnu kreatívnu možnosť šatkovú. Je to pre mňa veľká česť a radosť..ba priam povznášajúca..vlastne povznosičská krása!”

Zdroj/Foto: Instagram /Kristina Tormova