Jedni ju milujú, iní hejtujú. Tak to je aj v bežnom živote, nie iba v mediálnom. Nie vždy každému “sadneme” a s tým sa treba zmieriť a nesnažiť sa zapáčiť za každú cenu. Musíme kráčať po ceste, ktorej veríme a je pre nás tá správna. Tak ako mamička Kristína Tormová. Svojimi príspevkami na internete niektorých búri a iných inšpiruje.

 

Po tom, ako sa čerstvá mamička malého Alanka a dvojičok Ely a Matildy rozhodla otvorene poukázať na to, že sa musíme mať rady tak ako vyzeráme, a aj s bruškom po pôrode, tentoraz úprimne priznáva, že dojčí na verejnosti a na túto príležitosť navrhla aj špeciálne tričko – alebo šaty.

“Inak áno, bežne kojím na verejnosti. Aj na tejto fotke kojím”, vyjadrila sa hneď v úvode svojich slov Kristína a pozastavuje sa nad zvláštnosťou dnešnej doby: “Keď som sa opaľovávavala hore bez nikomu to nevadilo. Ani poloholé tety v bikinách na instagramoch nevadia. Keď žena kojí na verejnosti, verejnosť sa ide zblázniť a dogrcať. Já ti neviem. Ty si sa už videl jesť na verejnosti hamburger, bejbe?

Opačný názor vyjadrila pani Danka: “Za mojej mladosti sa dojčenie na verejnosti nenosilo, nie som zásadne proti, ale keď vidím dojčiacu maminu kráčať po bulvári s fajčiacou kamoškou a pritom medzi sebou debatovať, vždy ma to zarazí. Toto sa určite dieťatku nepáči, lebo chce mať kľud a mama by si to mala uvedomiť.”

Čo mama, to iný názor. Dôležité je sa rešpektovať, veď každá z nás chce pre svoje deti len to najlepšie. 🙂 Aký názor máte na túto večne nekončiacu tému vy? Váš názor nás poteší!

Zdroj/Foto: Instagram /Kristina Tormova