Známa a obľúbená slovenská moderátorka Kvetka Horváthová je už dlhé roky pred televíznymi kamerami. Je to neuveriteľné, no už ako čerstvá 18-tka začínala v mládežníckej relácii Cŕn-Cŕn. Síce spočiatku pôsobila vo verejnoprávnej televízii, dlhé roky je jej meno spájané s TV Markíza.

 

Diváci ju poznajú z ranného vysielania, no okrem Telerána sa jej meno spájalo aj so šou Farma. Tú moderovala deväť sezón. Verní sledovatelia súkromnej telky si ju pamätajú aj z tanečnej šou Bailando či Doma s Markízou. Možno ste netušili, že nie je jedinou známou moderátorkou v ich rodine. Jej sestrou je totiž známa tvár TV Joj Lucia Barmošová.

Kvetka už dlhé roky vyzerá výborne a 42 rokov by ste jej ťažko hádali. Pravda ale je, že už 18. decembra si populárna moderátorka sfúkne na torte o sviečku viac. Mamička 11-ročnej dcérky Paulínky sa vôbec nemení a stále je rovnaká. Dôkazom je aj spomienková fotka, ktorú zverejnila na svojom Instagrame. Má na nej sladkých 17 rokov a ako sa objavilo aj v komentároch, stále je rovnako krásna. Čo poviete?

View this post on Instagram

Keď som začala vnímať svet okolo seba, prežívala som jedno obdobie, keď som bola nahnevaná na rodičov… Za to, že mi dali meno, ktoré bolo iné, nemoderné a nie raz sa stalo terčom posmeškov ostatných detí… V tom čase fičali Katky, Zuzky,… ale Kvetoslava?!? Dnes to už vnímam úplne inak. Viem, že je za týmto menom v našej rodine pekný príbeh – babka Terezka mala sestru Kvetku, ktorá, žiaľ, ako 4. ročná zomrela. Babka si povedala, že keď raz bude mať dcérku, bude sa volať po sestre. A tak je moja mama Kvetka a tá dala rovnaké meno aj mne – svojej dcére 🌸 Som teda hrdou nositeľkou mena s príbehom a mena ktoré nie je až také frekventované ( nepoznám veľa Kvetiek). A ešte – milujem kvety 🌹🌷🌺🌸🌼 Keďže nestíham poďakovať každému zvlášť, tak aspoň takto hromadne – ĎAKUJEM za vaše gratulky k meninám ❤️ #meniny #dakujem #kvety #kvetka #kvetovanesaty @nina_busso #peknyden

A post shared by Kvetka Horváthová (@kvetkah) on

Zdroj/Foto: Instagram /Kvetka Horváthová