Dcérka twiinsky Daniely a futbalistu Stana Lobotku oslávi už 13. februára svoj prvý mesiac života. Dievčatko sa narodilo v trenčianskej pôrodnici, aj keď podľa pôvodného plánu mala hviezdna dvojička rodiť v Španielsku. Všetko ale bolo inak a kvôli prestupu otecka Lobotku do talianskeho Neapolu sa na poslednú chvíľu veci neudiali tak ako plánovali.

Pracovne zaneprázdnený otecko preto nemohol byť ani pri pôrode a po boku čerstvej mamičky tak po narodení dcérky stála jej sestra Veronika a rodičia. Šťastný otecko si aspoň na deň mohol odskočiť od nového zamestnávateľa na Slovensko a dcérku držať konečne v náručí. Aby bola rodinka viac spolu, Daniela plánuje s dcérkou vycestovať do Neapola, malá Linda má vybavený už aj pas.

Čerstvá mamina zopárkrát zverejnila aj fotku malej princeznej, no vždy sme ju videli len zabalenú v zavinovačke. Tentoraz sa v príbehoch na Instagrame objavil záber, na ktorom je dievčatko v plnej kráse len v dupačkách a bez zavinovačky. Opatrná mamička pochopiteľne nezverejňuje aj tváričku malého anjelika, čo chápeme a uznávame. Vždy ju preto prekryje smajlíkom. Tentoraz ale spravili výnimku a vidíme už aj kúsok viac. Na koho sa drobec podobá ale aj tak zrejme neurčíme. 🙂

Pre porovnanie, Lindu sme zatiaľ videli vždy len takto:

Zdroj/Foto: Instagram /Daniela twiins, Veronika twiins