Toto je krásny príbeh, aj keď rodičov stálo uplynulých 5 mesiacov veľa síl. No napokon skončil šťastne. Keď sa narodila ich dcérka, vážila menej ako pol kilogramu a bola menšia ako bábika. Dokonca obrúčku jej mamy navliekla cez zápästie.

 

Kallie Benderová sa narodila v 25. týždni, no je to veľmi silné dievčatko. Bojovala ako levica za svoj život. Prešla viacerými operáciami, a po piatich mesiacoch môže odísť so svojimi rodičmi domov z pôrodnice.

Mama Ebonie a otec Dameon sa obávali, že ich malé dievčatko neprežije. Mamičku hospitalizovali v nemocnici potom, ako sa na kontrole u lekára zistilo, že bábätko je veľmi malé. Našťastie predčasný pôrod dobre dopadol a dievčatko bolo dlhý čas v inkubátore.

Rodičia to nevzdávali a s ich milovanou dcérkou trávili veľa času. Rozprávali sa s ňou, čítali jej, púšťali hudbu. Našťastie silné dievčatko ťažký príchod na svet zvládlo a s tromi kilogramami ju púšťajú domov. Je zdravá, predčasný pôrod jej nespôsobil žiadne komplikácie ako krvácanie do mozgu či slepotu, čo sa môže stať u predčasne narodených detí.

Ako vyzerá Kallie teraz si môžete pozrieť vo videu:

—TU—

Zdroj: mirror.co.uk, tvnoviny.sk | Foto: Facebook