Moderátorka Mirka Kalisová je už dlhé roky súčasťou najsledovanejšej súkromnej televízie a najnovšie má aj svoju rozhlasovú reláciu, do ktorej si pozýva zaujímavé osobnosti. Spoločne s Martinom Šmahelom majú dcérku Miu, ktorá čoskoro oslávi 6-te narodeniny.

Aj keď dvojica už dlhší čas netvorí pár a Martin má už aj druhú dcérku Emku s priateľkou Beátou, na svoju prvorodenú Miu je určite hrdý. Rovnako aj mama Mirka, ktorá svojej veľkej slečne vytvorila cez víkend veľmi originálny kostým.

Keďže Mirka je aktívna na Instagrame, svojim fanúšikom sa pochválila originálnym dielkom na tému “Jednorožcová dúhová víla.” Keďže deti mávajú obrovskú fantáziu, originálnejšie zadanie už dievčina nemohla vymyslieť. Mamina sa ale nevzdala a pripravila naozaj krásnu masku. “…hodinu tam chúdiatko moje malinké sedela, a trpezlivo čakala, kým ju domejkapujem a dolepím posledný kamienok,” zverila sa vynaliezavá moderátorka na Instagrame.

Víla bola napokon s výsledkom spokojná a možno inšpiruje aj vás, keď aj vaša malá parádnica príde s podobným nápadom na masku. 🙂

Zdroj/Foto: Instagram /Miriam Kalisová