S rokmi na materskej a rodičovskej dovolenke mamičky preferujú hlavne pohodlné oblečenie, na líčenie už nebýva čas. Starostlivosť o deti a rodinu sa stáva prioritou číslo jeden. Mama zabúda na svoje potreby a tie sa postupne dostávajú až na vedľajšiu koľaj. O to viac u žien, ktoré sú na všetko samé. Rovnako na tom bola aj táto trojnásobná mamička. 20 rokov sa sama starala o svoje deti.

Teraz, keď má 56 rokov a jej všetky deti sú už samostatné a dospelé, prišiel čas na ňu. Mamička Natalie 27 rokov pracovala ako hasička a preto aj popri tomto fyzicky náročnom zamestnaní nemala toľko času pre seba a pre svoj vzhľad. Preto si nepochybne zaslúžila premenu, do ktorej sa pustil tím profesionálov.

Sympatickej mamičke zmenili radikálne účes, namiesto dlhých hnedých vlasov jej hlavu zdobí šik účes s blond vlasmi. Poradili, ako sa obliekať a ako oblečením zvýrazniť krásnu štíhlu postavu. Naučili ju, ako sa správne nalíčiť a jej premena na záver dojala moderátorku programu a aj jej dcéru, ktorá takmer mamu ani nespoznala. Ako sa vám páči premena?

Pred premenou

Po premene

Zdroj: prezenu.sk, youtube.com | Foto: youtube.com