V tomto čase, keď ženy materstvo odkladajú a prvé ratolesti len málokedy privedú na svet pred 30-tkou, je táto mamička skutočne raritou. Keď zistíte, koľko má detí a aký je jej vek, len ťažko tomu uveríte. A aby to nebolo málo, na Deň matiek sa pochválila s radostnou správou. Zverejnila fotky, ktoré svedčia o tom, že ich rodinka sa ešte rozrastie.

Chloe Dunstan má 27 rokov a je matkou šiestich detí. Preto je pochopiteľné, že rodinu už považovala za kompletnú. Osud to ale zariadil inak a do rodiny pribudnú hneď dvaja noví členovia, pretože Chloe čaká dvojičky. Prvé tri deti porodila mladá mamička ešte pred dovŕšením dvadsiatky. Potom sa jej podarilo porodiť rovno trojičky a tentoraz v novembri prídu na svet dvojičky. Mladá žena tak bude ešte pred dovŕšením tridsiatich rokov 8-násobnou matkou.

O novinke v ich rodine informovala svojich fanúšikov na Instagrame, kde zverejnila niekoľko záberov, na ktorých pózuje ona s deťmi alebo len samotné ratolesti. “Sme nadšení, že sa s vami môžeme podeliť o to, že do našej rodiny privítame dve malé fazuľky!,“ napísala na svoj profil, kde ju sleduje 366 tisíc ľudí.

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram /Chloe and beans