Jeden z najsympatickejších hereckých párov Slovenska prežíva najkrajšie životné obdobie. Čoskoro sa ich rodinka rozšíri o tretieho člena. O tejto krásnej novinke informovali cez Instagram prostredníctvom originálnych záberov, na ktorých jasne svieti krásne tehotenské bruško. To, o čom sa pred časom len pošuškávalo, je teda oficiálne vonku.

43-ročný sympaťák Robo Jakab si v roku 2018 povedal spoločné áno s kolegyňou Annou Rakovskou a v tomto roku prichádza ďalší dôležitý miľník v ich životoch. Stanú sa rodičmi. “Tak som sa konečne pozrela do toho zrkadla a – sa mi zdá alebo..? Aaa- to bude tou karanténou,” napísala budúca mamina vtipný komentár k sérii originálnych čiernobielych fotografii, ktoré hovoria jasnou rečou.

Ďalšiu fotku podobného charakteru pridal na svojom profile aj budúci tato a musíme uznať, že Aničkine bruško sa počas karantény stihlo naozaj pekne zaguľatiť. Sympatickému páru želáme hlavne veľa zdravia a nech si užijú toto krásne obdobie čakania na nový prírastok. Srdečne blahoželáme!

Zdroj/Foto: Instagram /Robo Jakab, Anic Jakab Rakovska