Fotografia policajta v náručí s bábätkom sa okamžite stala hitom internetu. Ľudia boli z jeho skutku dojatí a manželka na neho právom hrdá. Aj keď na prvý pohľad nejde o veľké gesto, pre jednu ženu v núdzi to vtedy znamenalo veľmi veľa. V čom je sila tejto výnimočnej fotky? 

 

Policajt Aaron Hampton z Kentucky večeral v reštaurácii, keď si všimol ženu, ktorá sa nemôže poriadne najesť, pretože jej trojmesačný synček jej to práve nedovoľoval. Neváhal a ponúkol mamičke, že jej syna podrží a ona sa môže v pokoji navečerať.

Dobrosrdečný muž sa už nepochybne v službe stretol s náročnejšími úlohami, v ktorých preukázal odvahu a silu, no práve tento obyčajný skutok ľudskosti dojal ľudí na sociálnej sieti. Matka unavenej mamičky policajta s chlapčekom odfotila a zdieľala na sociálnej sieti.

Ochotný policajt si okamžite získal srdcia ľudí. Skromný muž vo svojom skutku nevidel nič výnimočné: “Mám vlastné malé dieťa, viem, ako to chodí. Boh chcel, aby som tej žene išiel pomôcť,” komentoval situáciu a jeho manželka je na neho právom hrdá.

Zdroj: foxnews.com, facebook.com, cas.sk | Foto: Facebook.com