Rok 2020 sa nesie aj v znamení babyboomu! Už začiatkom tohto roka stihlo radostnú novinku ohlásiť hneď niekoľko budúcich mamičiek. Zatiaľ, čo pre niektoré známe Slovenky ide už o druhé či tretie tehotenstvo, podaktoré sa stanú mamami prvýkrát. Rovnako aj moderátorka markizáckej Smotánky, Erika Judínyová.

Aj keď 49-ročná tvár súkromnej televízie vekovo nepatrí k najmladším ženám v druhom stave, je v dobrej kondícií a skutočný vek by jej len málokto uhádol. Erika je už 5 rokov vydatá za zabávača Števa Skrúcaného a ako sa pred časom priznala pre médiá, až po jeho boku cítila, že by chcela byť mamou. Sen sa stal realitou a blondínka už o niekoľko mesiacov pôjde na materskú dovolenku.

Zatiaľ ju diváci môžu sledovať v Smotánke a mnohí jej priaznivci sa zhodli na tom, že nikdy nevyzerala lepšie. Pochvalné komentáre sa objavili aj pri jej fotke, na ktorej sa jej už pekne črtá tehotenské bruško. “Popravde, nikdy nebola krajšia ako teraz,” znie jeden z názorov a nám sa nedá inak ako súhlasiť. Erika skutočne celá žiari a toto nádherné obdobie jej neskutočne svedčí. A čo si myslíte vy?

Zdroj/Foto: Instagram / Televizia Markiza