Mal si užívať krásne detstvo, no namiesto toho bojuje s ťažkou chorobou. 4-ročný Beckett Burger čelí akútnej lymfoblastovej leukémii od roku 2018. Chlapček má 5-ročnú sestričku Aubrey a tá stojí pri ňom. Ich puto je také silné, že dievčatko nechce opustiť chorého bračeka ani na chvíľu.

 

Ich mama Kaitlin Burger z Texasu uverejnila na internete fotku, ktorou chcela poukázať na súdržnosť rodiny počas takéhoto ťažkého obdobia. Aubrey na nej sprevádza Becketta k toalete a odprevadila ho potom aj naspäť ku gauču. Dokonca sa ponúkla, že za neho uprace aj kúpeľňu. “Keď ich takto vidím som nesmierne šťastná a smutná zároveň. Majú neuveriteľné puto,” vyjadrila sa pre denník The Sun.

Okrem týchto súrodencov majú v rodine aj dvojročnú dcérku Chandler. Keď bol Beckett mesiac v nemocnici a absolvoval chemoterapie a krvné transfúzie a transfúzie krvných doštičiek, o Aubrey a Chandler sa starali príbuzní. Keď sa chlapček vrátil z nemocnice, bol vychudnutý a slabý a pre jeho staršiu sestričku to bolo veľmi ťažké. O bračeka sa stále bojí a zaujíma sa o jeho liečbu. Doktori predpokladajú, že liečba bude trvať ešte dva roky.

Zdroj: thesun.co.uk, cas.sk | Foto: Facebook/Kaitlin Burger