To, čo prežila táto mamička bolo nesmierne náročné. Mala len 19 rokov, keď otehotnela a spolu s partnerom sa dozvedeli, že čakajú štvorčatá. Už vtedy sa ale zistilo, že nie je všetko v úplnom poriadku a pre Tori Kellner sa začalo strastiplné tehotenstvo.

Od lekárov sa mladý pár dozvedel, že oplodnené boli dve vajíčka. V jednom bolo jedno dieťatko a v druhom naraz až tri. Už na prvej kontrole sa dozvedeli, že dieťatko, ktoré je samé, nemá srdcový tep. Avšak musela ho donosiť, pretože by mohla ohroziť ďalšie tri detičky.

Medzi 18-tym a 19-tym týždňom tehotenstva však prišla opäť ťažká skúška. Ďalšie dve bábätká nemali srdcový tep. Aj v tomto prípade však vedela, že ich musí donosiť, aby jej dcérka, ktorá zostala jediná v brušku nažive, mala šancu. Pôrod prišiel v 24-tom týždni. Tri zo štyroch detí sa narodili mŕtve a dcérka Athena mala len pol kilogramu. Lekári to nevideli optimisticky.

Aj keď spočiatku malá princeznička nedýchala, podarilo sa ju oživiť. Až po dlhých 17-tich dňoch si ju mamička mohla vziať do náručia. Dievčatko dostalo prezývku zázračné dieťa. Dnes má tri roky a je úplne zdravé.

Zdroj: prezenu.sk | Foto: Instagram /torikellahh