Už sa vám určite niekedy stalo, že ste sa museli vážne zamyslieť nad činmi niektorých mám. Do skupiny matiek, ktoré dokážu šokovať ostatné, sa najnovšie pridala 27-ročná mamička Danielle McSherry-Schee zo Škótska. Dôvod? Svojej šesťtýždňovej dcére nakreslila obočie.

Táto mamička využila čas, keď jej malá Isabelle spala a rozhodla sa jej nakresliť obočie. Bola totiž zvedavá, ako bude vyzerať s ním. „Isabella má veľmi svetlé vlasy a v podstate nemá obočie, tak ma zaujímalo, ako bude vyzerať s ním. Jedného dňa som sa rozhodla, že to vyskúšam, zobrala som svoju farbu na obočie a jemne som jej nakreslila také, ako mám ja,“ vysvetlila mamička, ktorá už zrejme nevie čo od nudy.

Toto verejné priznanie síce pobavilo ju samotnú, rodinu a priateľov a pokojne by to spravila opäť, no ľudia na Facebooku mali iní názor. Podľa niektorých to už hraničí so zneužívaním, no podaktoré mamičky si ju zastali. Terčom negatívnych názorov je hlavne fakt, že na pokožke šesťtýždňového bábätka použila kozmetický prípravok určený pre dospelých.

Čo si myslíte o správaní tejto mamičky vy? Nešla už dosť cez čiaru? Podľa nás si to mohla odpustiť.

Zdroj: ladbible.com, babskeveci.sk | Foto: Facebook / Danielle McSherry-Schee