Po príchode detí sa mnohým rodičom zmenia priority. Rovnako to bolo aj u tejto dvojice. Pred narodením detí žili v Kalifornii, no po rozšírení rodiny sa rozhodli od základov svoj život zmeniť. Bývanie v meste vymenili za divočinu v Novom Mexiku. A svoje rozhodnutie by nemenili.

31-ročný Zac Ruiz a jeho o dva roky staršia manželka Katie, žili pred narodením detí v Kalifornii. On pracoval ako tréner v posilňovni a ona bola kaderníčkou. Každý mesiac platili nájom 1650 dolárov a splácali Katinu študentskú pôžičku 40 tisíc dolárov. Keďže ich finančné výdavky dusili, rozhodli sa všetko zmeniť a nesústrediť sa na materiálne veci. Po narodení prvého syna si kúpili pozemok a postavili si na ňom príbytok za 5000 dolárov. Od júla 2017 v ňom aj bývajú, sú majitelia internetového obchodu.

Keďže väčšinu času trávia vonku, nepotrebujú mať vo svojom domčeku veľa miesta. Sú presvedčení o tom, že vďaka tomuto rozhodnutiu sú spolu všetci viac a deti sa naučia mnohé zručnosti. Synovia sa venujú lukostreľbe a veľa času trávia v prírode.

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram / Tiny Living