Po tom, ako minulý týždeň svoju dcérku Rumiu priviedla na svet speváčka Monika Bagárová, ktorá ju fanúšikom Superstar ukázala aj v priamom prenose, sa na svet vypýtalo aj dieťatko známej Slovenky Lucie Mokráňovej. 29. mája porodila dcérku Tali. A práve tieto dve mamičky spája niečo zaujímavé.

Speváčka Monika Bagárová stihla priamy prenos superfinále Superstar sledovať z domu aj s dcérkou Rumiou. Po prepustení z pôrodnice ich čakalo doma veľké prekvapenie. Rodina obom dievčatám pripravila krásnu výzdobu, nechýbali transparenty a ani kvety a občerstvenie. Monika sa s celou krásou podelila s fanúšikmi na Instagrame, kde pridala aj fotky a video. Oblečené mala červeno-biele dlhé kvetinkové šaty.

O deň neskôr pridala podobné zábery na svoj profil aj Lucia Mokráňová, ktorú po príchode z pôrodnice s dcérkou Tali tiež čakalo doma prekvapenie v podobe výzdoby, balónov, kvetov a zákuskov. Všímaví fanúšikovia oboch čerstvých mamičiek mohli postrehnúť, že Lucia má na sebe veľmi podobné dlhé červené šaty s bielymi kvetinkami ako mala Monika. Fotky si môžete pozrieť nižšie a preklikávať šípkou vpravo.

Monika Bagárová

Lucia Mokráňová

Zdroj/Foto: Instagram /Monika Bagárová, Lucia Mokráňová