Každá z nás je iná. Jednu po pôrode napĺňa materstvo natoľko, že deťom sa venuje bezvýhradne. Ďalšia túži popri starostlivosti o deti nadviazať v činnosti, ktorej sa venovala pred pôrodom. To je aj prípad tejto ženy. Nikto neveril, že mamička troch detí bude pokračovať vo svojej športovej kariére. Všetko sa ale dá, ak sa chce.

 

30-ročná mamička z Južnej Kaolíny Courtney Standridge je príkladom toho, že neexistuje prekážka, ísť odhodlane za svojim snom. Všetkým vytrela zrak, keď po dvoch pôrodoch opäť začala súťažiť v kulturistike a venovať sa fitnessu. Osobná trénerka má za sebou dva pôrody, pričom počas jedného z nich porodila dvojičky. Už 16 mesiacov po druhom pôrode súťažila v kulturistike a obsadila tretie a štvrté miesto.

Chce ukázať ženám, že sa po pôrode vôbec nemajú za čo hanbiť. Sama má po pôrodoch na bruchu ovisnutú kožu, no nehanbí sa za to a pokojne sa postaví pred publikom na pódiu. Ako tvrdí, po pôrodoch sa cíti najsilnejšia za celý život: „Myslím si, že sa ženy po narodení dieťaťa cítia menej sebavedomé. Naše telá prešli niečím úžasným, ale už nikdy nebudeme vyzerať rovnako. Počas tehotenstva som nebola schopná cvičiť, takže ísť po pôrode do telocvične bolo ako začať od nuly,” zverila sa Courtney.

Fotky celej postavy Courtney si môžete pozrieť —TU—.

Zdroj: metro.co.uk, cas.sk | Foto: facebook / Courtney Standridge