Vedeli ste o tom, že členovia britskej kráľovskej rodiny majú zakázané súkromné instagramové účty? So svojimi fanúšikmi zdieľajú udalosti v Kensingtonskom paláci len prostredníctvom oficiálneho profilu, na ktorom informujú o dôležitých veciach kráľovskej rodiny.

 

Aj keď tam natrafíte na dôležité udalosti ako sú zahraničné cesty členov rodiny alebo oficiálne fotografie zo svadieb, krstov, osláv, výročí, objavíte aj zábery, ktoré pôsobia uvoľnene a zďaleka nie oficiálne. Jednu takúto fotku zriadil aj princ Harry.

Spolu s Meghan absolvovali zahraničnú cestu na Novom Zélande a na záver si kráľovský princ dovolil svoju tehotnú manželku Meghan zvečniť v lese pod obrovskými stromami. Vojvodkyňa si drží bruško a pózuje budúcemu oteckovi.

Táto fotka z dielne princa Harryho sa mu celkom podarila, dôkazom je aj to, že za niekoľko hodín od jej pridania na Instagram, ju lajklo viac ako 300 tisíc ľudí. Kráľovský pár chválime a tešíme sa na ďalšie zábery tehotnej Meghan. No nabudúce nie z takej diaľky. 🙂

Pozrite si aj ďalšie fotky z oficiálneho profilu kráľovskej rodiny:

Zdroj/Foto: Instagram /Kensingtonroyal/

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.