Meno tanečnice Katky Štumpfovej zarezonovalo hlavne vďaka tanečnej šou Lets dance. Šikovná blondínka si spoločne s celebritným tanečným partnerom Jurajom Mokrým strihli nezabudnuteľné prvé miesto a odvtedy jej meno poznajú už takmer všetci.

 

Profesionálnu dráhu tanečnice na chvíľu opustila a od apríla si vychutnáva rodičovské povinnosti. Stala sa maminou malej princezničky Izabelky. V roku 2016 sa vydala za priateľa Borisa Jakeša a tak je momentálne manželkou a mamičkou na plný úväzok.

Jej malá dcérka rastie ako z vody a Katka sa pochválila na sociálnej sieti s významným okamihom v ich živote. Izabelka prijala sviatosť krstu a pri tej príležitosti vzniklo niekoľko umeleckých fotografii. Tie sa Katka chystá poukladať dcérke do albumu, aby mala v budúcnosti krásnu spomienku.

“V sobotu sme krstili našu Izabelku. Všetko bolo perfektné, mali sme tam najbližšiu rodinu a priateľov. Moja malá princezná to zvládla super, a ja som bola hrdá mama,” pochválila sa Katka a musíme uznať, že jej dcérka Izabelka bola naozaj veľmi rozkošná. Pri krste získala naraz dvoch krstných otcov, ktorými sú bratia Katky Štumpfovej – David a Daniel.

Zdroj/Foto: Instagram / Katka Jakeš