Seriál Som mama, na ktorý sa tešili najmä všetky maminky a fanúšičky Kristíny Tormovej /Farkašovej/ je už súčasťou mnohých domácností v stredu večer. Osudy Tiny a Roba, kamarátky Agáty s rodinou či ostatných postáv si nenechajú ujsť mnohé z nás. Ak hovoríme aj o vás, je tu dobrá správa – začala sa natáčať aj druhá séria.

 

Aj napriek tomu, že predstaviteľka Agáty – Zuzka Kanócz, ktorá v prvej sérii už tehuľkovala s malou dcérkou Leylou je krátko po pôrode, nezabránilo jej to tomu, aby v projekte pokračovala. Môžeme sa tak tešiť opäť aj na jej seriálovú postavu.

Pri natáčaní jej robí spoločnosť jej malá princezná a ako Zuzka informuje cez sociálne siete, sú zohratá dvojka a ide im to spolu výborne. Ako správna mamina si dokáže rozdeliť čas medzi natáčanie a dojčenie a malej Leyle nič nechýba.

Nedávno dokonca s malou Leylou navštívila aj kaderníčku a bez problémov ju popri tom aj nadojčila. Ako dôkaz zverejnila fotku, ku ktorej napísala: “Mám parťáčku! Dali sme to spolu na pani. Je to poklad. Dopraje mi!” Držíme dievčatám palce, aby boli naďalej také zohraté. 🙂

Zdroj/Foto: Instagram.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.