Herečka Zuzana Kanócz a jej partner Juraj Loj patria k stabilným párom slovenského šoubiznisu. Obaja sú obsadzovaní do mnohých projektov a popri tom zvládajú starostlivosť o tri deti. Najstarší syn Lucas má 6 rokov, mladšia Izabelka 4 roky a najmenšia Leyla 1,5 roka.

 

Juraj je výborný slovenský herec a aktuálne sa objavuje na televíznych obrazovkách v seriáli Nový život. Čoskoro bude mať premiéru aj film Šarlatán, ktorý natáčal u našich českých susedov a v blízkej dobe sa predvedie aj v seriáli Slovania. Aj napriek pracovnej vyťaženosti je pre neho najdôležitejšia rodina a svoju partnerku Zuzku si nesmierne váži: “Ona je obdivuhodná matka, ktorá obetuje všetko pre svoje deti, niekedy aj na úkor seba, čo jej niekedy vyčítam,” prezradil pre portál cas.sk.

Mnohí diváci a fanúšikovia hereckej dvojice si nepochybne mysleli, že pri toľkej pracovnej zaneprázdnenosti im pri výchove pomáha aj opatrovateľka. Opak je však pravdou a Juraj hneď vysvetlil prečo: „Zuzka nechce žiadnu osobu, či cudzí element. Jednoducho sú to naše deti a nevie si predstaviť, že by ich mala dať niekomu inému.“ Občasnú pomocnú ruku ale podajú starí rodičia. Dokonca Juraj zvládne starostlivosť o tri deti aj sám, ak má Zuzka natáčanie a všetko to vždy dobre dopadne. Zároveň skromne dodáva: “Nepovažujeme sa za super rodičov, lebo rodíme chyby.”

Táto herecká dvojica je krásnym príkladom toho, že keď sa chce, všetko sa dá a aj výchova troch detí sa dá skĺbiť s kariérou. Zuzka Kanócz môže byť určite vzorom pre mnohé mladé maminy, ktoré majú pocit, že pri jednom dieťati nič nestíhajú.

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram /Juraj Loj