Herečku Tori Spelling poznáme najmä ako nevinnú Donnu z kultového teenagerského seriálu 90-tych rokov Beverly Hils 90210. V súčasnosti je Tori najmä mamou 5-tich detí, ktoré vychováva spolu s manželom Deanom McDermottom. Aj napriek tomu, že si žijú spokojný život, narážajú na večnú kritiku verejnosti.

Smutné je, že kritike sa nevyhýbajú ani ich deti, ktoré ľudia označujú za obézne a škaredé. Najnovšie si Tori s rodinou musela prečítať množstvo negatívnych komentárov po zverejnení fotografie, na ktorej pózuje s manželom, dcérami a najmladším synom.

Dievčatá sú na nej výrazne nalíčené s nafarbenými vlasmi a do toho sa obula široká verejnosť. Tori sa cítila dotknutá a tak všetkým kritikom podala vysvetlenie: “Kritici si možno zabudli prečítať text, ktorý som dala k fotografii.” Ďalej vysvetlila, že spolu s rodinou navštívili tematickú LOL party, ktorá si líčenie, farby a trblietky vyžadovala.

“Ak je to v rámci hry a zábavy, prečo by som im nemohla dovoliť trošku trblietok,” hnevala sa bývalá hviezda seriálu a či ide len o trošku trblietok alebo je to na malé dievčatá priveľa, si každý spraví názor sám. Čo si myslíte vy?

Zdroj: prezenu.joj.sk