Zaujímavosti Slávne mamičky Herečku Tori Spelling opäť skritizovali kvôli deťom! Dôvodom je TÁTO fotka!

Herečku Tori Spelling opäť skritizovali kvôli deťom! Dôvodom je TÁTO fotka!

Herečku Tori Spelling poznáme najmä ako nevinnú Donnu z kultového teenagerského seriálu 90-tych rokov Beverly Hils 90210. V súčasnosti je Tori najmä mamou 5-tich detí, ktoré vychováva spolu s manželom Deanom McDermottom. Aj napriek tomu, že si žijú spokojný život, narážajú na večnú kritiku verejnosti.

Smutné je, že kritike sa nevyhýbajú ani ich deti, ktoré ľudia označujú za obézne a škaredé. Najnovšie si Tori s rodinou musela prečítať množstvo negatívnych komentárov po zverejnení fotografie, na ktorej pózuje s manželom, dcérami a najmladším synom.

Dievčatá sú na nej výrazne nalíčené s nafarbenými vlasmi a do toho sa obula široká verejnosť. Tori sa cítila dotknutá a tak všetkým kritikom podala vysvetlenie: “Kritici si možno zabudli prečítať text, ktorý som dala k fotografii.” Ďalej vysvetlila, že spolu s rodinou navštívili tematickú LOL party, ktorá si líčenie, farby a trblietky vyžadovala.

“Ak je to v rámci hry a zábavy, prečo by som im nemohla dovoliť trošku trblietok,” hnevala sa bývalá hviezda seriálu a či ide len o trošku trblietok alebo je to na malé dievčatá priveľa, si každý spraví názor sám. Čo si myslíte vy?

Zdroj: prezenu.joj.sk