Sledovali ste seriál Som mama? Aj keď je už nenávratne za nami a príbeh lásky Roba a Tiny si už na televíznych obrazovkách nepozrieme, predsa len niečo krásne zostalo. Napríklad priateľstvá, ktoré pretrvali aj po natáčaní seriálu. 

Hlavná hrdinka Tina v podaní Kristíny Tormovej mala po svojom boku najlepšiu kamošku Agátu, ktorú si zahrala Zuzka Kanócz. Čo je zaujímavé, v seriáli bolo hneď niekoľko herečiek tehotných a medzi nimi aj Zuzka. V tom čase čakala svoje tretie dieťatko, dcérku Leylu. Medzičasom stihla aj porodiť a do natáčania druhej série išla aj s najmenším členom rodiny.

Vtedy v reálnom živote otehotnela aj Kristína. Je vidieť, že sám život píše najlepšie scenáre. Vďaka tomuto počinu sa totiž tieto dve maminy našli a zostali si veľmi blízke: “Nikdy som si nemyslela, že toto bude moja žena. A hen ju! Prišla, lebo mala mikrosekundu nematkovania. Enem tak. Urobili sme si túto fotku a skonštatovali sme, že stárneme. A že sa nám to páči. Že sa sebe sa si páčime,” napísala Kristína k spoločnej fotke so Zuzkou.

Za ich prirodzenosť si vyslúžili množstvo pozitívnych ohlasov a ľudia v komentároch nešetrili chválami. “Vyzeráte krásne obe”, napísala herecká kolegyňa Helena Krajčiová. Pochválil ich napríklad aj Boris Pršo: “Krásavice dve!!!” Ostatné maminy vyzdvihli, že neskrývajú kruhy pod očami a ani vrásky a ukázali sa vo svojej prirodzenej kráse. A my môžeme len súhlasiť!

Zdroj/Foto: Instagram /Kristina Tormova