Pre ženu na materskej alebo rodičovskej dovolenke je každé euro navyše k príspevku od štátu viac ako žiadúce. S tým, ako deti rastú, prípadne sa zvyšuje ich počet v rodine, rastie aj množstvo výdavkov, ktoré je potrebné pokryť. Preto nie je žiadnou novinkou, že sa mnohé mamičky obzerajú po nejakom vedľajšom zárobku.

 

A kde inde si posvietiť na zaujímavú ponuku, ak nie na internete? Dobrou správou je, že svetlo sveta uzrel nový portál, ktorý ponúka nielen možnosť nájsť si prácu ale je tu tiež priestor pre samotné firmy, aby svoje pracovné ponuky pridali. Vzniklo tak jedinečné miesto, kde sa stretnú obe strany – tí čo prácu hľadajú aj poskytujú. 

Internetová stránka NovýJOB.sk rozdeľuje pracovné oblasti do prehľadných kategórií ako sú napríklad služby, cestovný ruch, marketing a mnohé ďalšie, môžete ich vidieť aj na obrázku nižšie:

Prehľadný výber oblastí pracovných ponúk:

Vybrať si môžete aj typ úväzku alebo hľadať podľa lokality, prípadne na základe abecedného zoznamu všetkých firiem ponúkajúcich nový job. Ak práve hľadáte prácu alebo ju ponúkate, na NovýJOB.sk nájdete široké spektrum možností, preto túto stránku rozhodne neobíďte a radšej si ju hneď dajte do záložiek 🙂

Zdroj: NovýJOB.sk | Foto: pixabay.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.