V roku 2019 sa mamami stali mnohé známe Slovenky. V dnešnej dobe plnej výdobytkov modernej techniky je úplne samozrejmé, že popri materstve zdieľajú svoje pocity aj s ostatnými ľuďmi cez sociálne siete. Príkladom takejto mamičky je aj hviezda seriálu Oteckovia Mary Bartalos.

 

Síce v júni tohto roka dovŕšila len 25 rokov, no už sa krátko na to stala hrdou mamičkou synčeka Noela. Rok predtým si ešte vzala priateľa Adriána a tak je na dnešnú dobu pomerne mladou vydatou pani a mamičkou. Aj napriek nízkemu veku herečka dokáže triezvo a racionálne uvažovať a svoje pocity si nenecháva pre seba.

Prostredníctvom Instagramu sa už veľakrát zverila so svojim vnímaním sveta fanúšikom a práve toto obdobie, kedy má po boku lásku svojho života a porodila synčeka, jej ešte viac otvorilo oči a uvedomuje si, že práve vďaka nim a svojej rodine a Bohu sa z nej stal človek, akým teraz je. Je vidieť, že Mary materstvo formuje a vzdávame jej hold, že práve v tomto uponáhľanom a pretechnizovanom svete sa zamýšľa nad životom ako takým.

Prečítajte si hlboké vyznanie Mary Bartalos:

Vždy keď cestujeme, rozprávame sa koľko veľa ľudí je na svete a každý je iný, každý jeden človek je unikátnym dielom. Aj ty. Aj ja. Za posledný rok a pol som si prešla tými najkrajšími a najúžasnejšími vecami na svete, ktoré zo mňa spravili človeka, akým som teraz. Som, kto som vďaka môjmu @adrian.bartalos , ktorý ma miluje a je lepším manželom a otcom ako som si kedy vysnívala! Ktorý je pri mne v dobrom aj v zlom a pri ktorom som si istá, že jeho ÁNO je navždy. Som, kto som vďaka nášmu synovi, ktorý ma toho toľko naučil a ani o tom nevie. Ktorý tú lásku vo mne znásobil a urobil ma najšťastnejšou mamou. Som, kto som vďaka svojím rodičom a sestrám, ktorí ma vychovali, podporovali a dali mi dobrý základ do života. Som, kto som vďaka rôznym ľuďom, ktorých som vo svojom živote postretávala, ktorí ma niečo naučili, či zanechali stopu a tiež vďaka situáciám, ktoré ma poučili a vyformovali. A som, kto som vďaka Bohu, ktorý je za toto všetko zodpovedný a bez ktorého by som tu nebola. Ktorý ma posilňuje, pomáha mi a napĺňa moje srdce radosťou a láskou. 
Nie som dokonalá, ale snažím sa byť najlepším možným človekom, žiť pre svoju rodinu a pre druhých a byť príkladom. Lebo čo človek zaseje, to bude žať. 

Zdroj/Foto: Instagram /Mary Bartalos