Nový rok so sebou prinesie veľa zmien, veľa prekvapení. Šťastena neopustí ani jedno znamenie, takže v tomto roku si nájde pozítivum každé znamenie. Čo si prichystali hviezdy pre vás?

Ryby (19. február – 20. marec)

Mamičky narodené v tomto znamení sú veľmi kreatívne, vnímavé, citlivé no niekedy mávate zlé nálady. Skúste byť v ďalšom roku na seba menej prísna. Hviezdy vám budú naklonené! Hneď od začiatku roka si musíte hovoriť, že bude všetko dobré a že vám všetko pôjde ľavou zadnou. Uvidíte, že to tak aj bude!

Vodnár (20. január – 18. február)

Máte ťažkú povahu a myslíte si, že každý ide proti vám, ak sa vaše názory nestretnú. V budúcom roku vnímajte ľudí o niečo pozitívnejšie a nekomplikujte si život zdĺhavými úvahami. Tento rok vám prinesie zásadné zmeny do života!

Kozorožec (22. decembra – 19. január)

Ste starostlivá a oddaná, v nasledujúcom roku vám budú hviezdy priať najmä kvôli týmto vlastnostiam. Musíte však začať viac veriť ľuďom a menej sa spoliehajte samé na seba! Tento rok vás bude čakať kopa zodpovednosti. Ak to zvládnete, budete mať šťastie ako v osobnom tak aj pracovnom živote.

Strelec (22. novembra – 21. decembra)

Ani v tomto roku to nebudete mať ťažké, ak si udržíte vašu dobrú náladu. Nestarajte sa o budúcnosť a užívajte si momenty z prítomnosti. Nekonajte nerozvážne. Prejdete tak novými skúškami a to vás povedie k ďalším víťazstvám.

Škorpión (24. októbra – 21. novembra)

Nedržte sa pevne svojich zásad a  zauvažujte o vašich nedostatkoch. Ak tak urobíte, v novom roku uvidíte mnoho krásy, ktorá vám doteraz unikala. Bude sa vám dariť, dostanete nové príležitosti a veľa lásky.

Váhy (22. september – 23. október)

Rovnováha je to, čo hľadáte v živote a je dosť možné, že v roku 2018 ju nájdete. V prvom rade musíte začať používať viac rozum ako srdce, vaše emócie sú často klamlivé. Budúci rok vás čakajú krásne podmienky, len prestaňte lietať v oblakoch.

Panna (23. august – 21. september)

Radi kontrolujete ostatných a kvôli tomu nie ste dobrými spoločníkmi. Ak sa chcete z tejto škatuľky dostať, mala by ste byť viac ústupčivá a tolerantná. Hviezdy budú stáť na vašej strane.

Lev (23. júla – 22. augusta)

Budete sa cítiť dôležito v roku 2018. Bude sa vám veľmi dariť, no vy to zistíte až po čase, preto si nevylievajte zlosť na iných, všetko príde postupom času, len musíte byť viac trpezlivá. V tomto roku nájdete presne to, čo hľadáte a potrebujete!

Rak (21. júna – 22. júla)

Žijete v minulosti a to je vaša chyba. V roku 2018 prežijete aj ťažšie chvíle, no neskôr vás čakajú krájšie. Skúste byť viac pozitívna, časom zažijete aj víťazstvá. Tešte sa z každého dňa a z toho, aké malé prekvapenia so sebou bude prinášať.

Blíženci (21. mája – 20. júna)

Tento rok bude mimoriadne priaznivý. Vašim problémom je neustále meniace sa nálady, raz sa tešíte, potom sťažujete. No v tomto roku nájdete svoje miesto v živote. Zorientujete sa v sebe samej a to bude najväčší úspech tohto roku.

Býk (20. apríl – 20. máj)

Veľmi rada si plánujete veci dopredu. No v tomto roku vás hviezdy naučia, že život sa naplánovať nedá. Zažijete príjemné prekvapenia, no musíte najprv otvoriť vaše srdce!

Baran (21. marca – 19. apríl)

Ste príliš súťaživá a aj v tomto zažijete výhry aj prehry. Výhodou však bude, že ak prehráte, posilní vás to. Ranou pod pás bude zistenie, že nie každý priateľ o ktorom ste si myslela, že je, nemusí byť. No koncom roka dostanete lásku, presne takú, akú budete potrebovať!

Zdroj: babskeveci.sk | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)