Tak toto je šokujúca novinka zo zahraničia. Známy spevák a lámač ženských sŕdc Enrique Iglesias (42) spolu s priateľkou Annou Kournikovou (36) riadne prekvapili fanúšikov. Takúto správu od nich nikto nečakal, aj keď tvoria pár už niekoľko rokov. Aké tajomstvo skrývali?

 

Nuž podľa portálu “TMZ” skrývali tehotenstvo bývalej tenistky celých deväť mesiacov. Cez víkend sa stali rodičmi a to hneď dvojnásobnými. Anna porodila v Miami dvojičky – dievčatko a chlapca. Dievčatku dali krásne meno Lucy a chlapec dostal tiež nádherné meno Nicholas.

Faktom ostáva, že sa dvojica k tomuto faktu odmietla vyjadriť. Anna však nebola na verejnosti videná minimálne rok a posledné video, kde cvičí, dala na sociálnu sieť v auguste, kde by už mala byť tri mesiace tehotná, podotkol zdroj “MirrorOnline”.

Každopádne až sa dozvieme viac noviniek ,budeme vás informovať, dovtedy môžme dvojici len srdečne zablahoželať.

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram / googlewallpapers.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)