Mladí rodičia Abbie a Thomas Puskailerovci privítali svojho synčeka Noaha na svete10. januára tohto roku. Odvtedy zverejnili zopár fotiek, no ani na jednej mu nebolo poriadne vidieť tváričku. Hrdí rodičia konečne zverejnili aj fotku, na ktorej je maličký v celej paráde a musíme uznať, že je v skutku nádherný!

 

Obaja si užívajú rodičovstvo naplno, ich malý synček je pre nich pokladom. Doposiaľ zverejnené fotky chlapčeka boli nejasné, tváričku mu skoro vždy zakrývali alebo bol odfotený odzadu. Abbie nedávno oslávila svoje narodeniny a rozhodla sa ukázať celému svetu aké krásne bábätko priviedla na svet.

Ku krásnej rodinnej fotke pripojila aj nádherné materské priznanie: “Nepotrebujem k narodeninám tento rok nič iné než toto! Moja malá rodinka. Som taká vďačná, že to nejde ani opísať.” Malý Noah vyzerá na fotkách rozkošne a vidno, že je to šťastné dieťa, usmieva sa od ucha k uchu.

Zdroj: markiza.sk | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)