Peter Sagan sa stal 25. októbra konečne otcom. Katka mu priviedla na svet synčeka v Paríži. Pomenovali ho zaujímavým menom Marlon. Peťo bol z tejto radostnej správy natoľko šťastný, že hneď na Twitteri zverejnil príspevok pre fanúšikov, kde im odkázal, že je z neho otec!

 

Po troch dlhých týždňoch sa konečne rozhodol zverejniť fotku ich rodiny. Peťo a Katka vyzerajú úžasne, len tak žiaria. Rodičovstvo im náramne pristane a musíme uznať, že Katka vyzerá po pôrode výborne!

Synčeka veľmi nevidno, kedže je zababušený v kočíku, no majster Slovenska napísal, že sa majú dobre a že si spoločné chvíľky s rodinou veľmi užíva. Tiež sa prostredníctvom sociálnej siete poďakoval fanúšikom za podporu!

Zdroj: tvnoviny.sk | Foto: Facebook 

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)