Zdravie Zdravie dieťatka Hrozná chyba sestričky: Jej vinou novorodeniatku praskla lebka!

Hrozná chyba sestričky: Jej vinou novorodeniatku praskla lebka!

Nie je nič krajšie ako dostať pod stromček nového člena rodiny. Niektorým párom sa to podarí a na Vianoce sa rozrastú o očakávané dieťatko. Podobne je na tom aj slovenský manželský pár žijúci v Anglicku. Radosť z narodenia ale na druhý deň vystriedal strach o život ich najväčšieho pokladu.

 

V meste Burnley v Anglicku prišla 25. decembra na svet malá Izabelka. Podľa tamojšieho zdravotného systému mala byť na druhý deň spolu s mamičkou prepustená domov. Narodila sa zdravá a ďalší deň mala do nemocnice prísť na očkovanie.

Očkovanie sa skončilo tragédiou

Tak sa aj stalo a malá Izabelka sa ocitla v rukách zdravotnej sestry. Tej však malé novorodeniatko padlo priamo na hlavičku. Podľa vyšetrení mala po úraze prasknutú lebku a jej stav sa začal rapídne zhoršovať. Bola preto prevezená do inej nemocnice.

Dedko verí, že to dobre dopadne

To, aké následky bude mať malá Izabelka po nešťastí, ukážu až ďalšie vyšetrenia. Starý otec dievčatka zverejnil na Facebooku príspevok, v ktorom píše, že bude dobre a o vnučku sa nebojí. Veríme, že táto nepríjemná udalosť bude bez väčších následkov a malá bojovníčka bude silná. Držíme palce!

Zdroj: tvnoviny.sk, facebook.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.