Každoročne s príchodom teplejších mesiacov pribúda prípadov nezodpovedných rodičov, ktorí nechávajú svoje deti samé v aute aj napriek možným tragickým následkom. Už mnoho malých anjelikov takto prišlo vinou svojich najbližších o svoj krátky život.

 

V roku 2016 takto prišla o život trojročná Cheyenne. Jej matka Cassie ju nechala štyri hodiny pripútanú v autosedačke v odstavenom aute. Keď sa za ňou vrátila, našla ju už v bezvedomí. Boj o život prehrala ešte v ten večer.

A kde nezodpovedná matka bola štyri hodiny? 29-ročná policajtka išla za svojim vedúcim. Ako vyplávalo na povrch počas súdneho pojednávania, matka dievčatka si intímne užívala so svojim nadriadeným, zatiaľ čo dcérka v rozhorúčenom aute umierala. Ako vypovedal Cassin vedúci, o dievčatku v aute nevedel.

Otec dievčatka žiadal pre matku svojej dcéry ten najhorší trest. Súd v štáte Mississippi jej vymeral 20 rokov, pôvodne bola obvinená z vraždy druhého stupňa. Žena sa napokon na súde priznala k neúmyselnému zabitiu. Cassie je momentálne opäť tehotná.

Zdroj: The Sun, cas.sk | Foto: Facebook.com / Cassie Barker