Nikto nikdy nevie, čo sa deje za zatvorenými dverami u susedov. To, čo zistili susedia Anny Zhitnikovej na Ukrajine, šokuje verejnosť. Keď na ich podnet do bytu ženy vtrhla polícia, naskytol sa jej hrozný pohľad. Policajti našli chlapca priviazaného o kreslo ako psíka, s očami, rukami a nohami zviazanými.

 

Anna mala adoptované štyri deti a pracovala ako riaditeľka školy. Ako susedia zistili od troch súrodencov týraného chlapca, matka ho za hlasné rozprávanie trestala priviazaním o kreslo. Na krk mu uviazala kovovú reťaz ako na psa a druhou časťou bol pripútaný ku kreslu. Náhradná matka ho takto vždy mučila pred prácou.

Žena ich bila palicou

Malého Stasa a jeho súrodencov bila palicou a urážala a majú po tele množstvo modrín. Susedia na základe informácii od detí zavolali políciu a ihneď boli žene odobraté. Teraz sú v zariadení na sociálnu a psychologické rehabilitáciu. Podľa slov psychologičky už deti nikdy matku nechcú vidieť a boja sa jej.

Popiera vinu

Je pravdepodobné, že žena si deti adoptovala len pre detské prídavky a svoju vinu nevidí. Podľa jej slov pre ne spravila veľmi veľa a neprotestuje, že jej ich vezmú. Obvinená je zo zneužívania detí, mučenia, zanedbávania rodičovstva a nezákonného pozbavenia osobnej slobody.

Teraz je prepustená do domáceho väzenia na dva mesiace a hrozí jej 10-ročné väzenie. Aj keď podľa nášho názoru by si zaslúžila omnoho väčší trest.

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: pixabay.com