Relácia Zámena manželiek patrí už dlhé roky k sledovaným programom na Slovensku aj v Čechách. Najviac kontroverzne u našich susedov ale aj u nás zarezonovala časť, v ktorej si vymenila miesto s manželkou z druhej rodiny len 17-ročná mladá žena, ktorej partner mal 45 rokov. Najnovší diel ale prekvapil veľkou dohrou, kedy jednej zo zúčastnených rodín odobrali dieťa.

V najnovšej časti sa vymenená manželka Lucie dostala do obce Trhové Sviny. Na desať dní sa jej stala domovom garsónka. Už len samotný príchod ju poriadne šokoval. V byte bol neuveriteľný zápach. Na malom priestore žila 28-ročná Aneta, jej partner 28-ročný Lukáš, jeho syn z predošlého manželstva, 9-ročný Ondrej a spolu s nimi 10 domácich zvierat.

Dostával tvrdé tresty

To však zďaleka nebol jediný problém tejto rodiny. Lucie postupne zistila, že chlapec trpiaci ADHD bol tvrdo trestaný svojim otcom. Nechával ho niekoľko hodín kľačať v kúte alebo na drevenej podložke určenej k masáži chodidiel. Dialo sa to samozrejme v čase, keď sa vypli kamery.

Úprimné slová k vymenenej manželke Lucii od 9-ročného Ondreja hovorili za všetko. Chlapec jej povedal, že robí problémy a dostáva poznámky preto, aby ho dali do ústavu. A tak sa aj stalo. Po nakrúcaní ho rodičom odobrali a na mesiac umiestnili do Strediska výchovnej starostlivosti. Potom sa na chvíľu vrátil domov a putoval do diagnostického centra pre problémové deti. Český portál blesk.cz oslovil aj rodičov, ale tí sa odmietli vyjadriť.

Zdroj: blesk.cz| Foto: TV Nova, blesk.cz