Dieťa HROZNÉ: Táto matka telefonovala takmer hodinu, dieťa sa jej zatiaľ utopilo!

HROZNÉ: Táto matka telefonovala takmer hodinu, dieťa sa jej zatiaľ utopilo!

Naozaj nehorázne správanie matky dvojčiat. V čase, keď telefonovala, nechala svoje dve deti osamote vo vani. Následky jej nezodpovedného správania sú fatálne. “Matka roka” prišla o jedno z detí, keď si prečítate detaily tohto tragického prípadu, bude vám do plaču.

Sarah Elizabeth Morris z Veľkej Británie nechala bez dozoru vo vani ročnú dcérku Rossie a jej dvojča Masona. Dievčatko sa už ale ďalších narodenín nedožije. Matka momentálne čelí súdu a snaží sa obhájiť, prečo nechala deti osamote v nezabezpečenej vani viac ako 50 minút, zatiaľ čo telefonovala s partnerkou.

O to smutnejší je celý tragický prípad, že nezodpovedná matka svoje správanie nepovažuje za problém a vinu vôbec necíti. Dokonca aj samotná partnerka na telefóne ju upozorňovala, aby deti išla skontrolovať. Keď tak Sarah spravila, dcérka už nedýchala a namiesto záchranky zavolala ďalšej kamarátke, aby sa poradila, čo má robiť. Po desiatich minútach rozhovoru jej žena na linke poradila, aby volala záchranku.

 

Matka ale vybehla s dieťaťom na ulicu a syna Masona nechala naďalej samého vo vani. Susedia sa snažili zachraňovať situáciu a až jedna z nich zavolala záchranku a našla vo vani chlapčeka. Sarah sa obhajuje tým, že keď sa deti kúpali, ohrievala im v kuchyni uteráky, aby ich mali teplé a podľa nej sú výpovede, že nepodala dcére pomoc a vybehla s jej bezvládnym telíčkom na ulicu, nepravdivé.

Je evidentné, že žena na súde neuspeje, proti nej svedčí množstvo svedkov a tiež výpovede, ktoré ju vykresľujú ako nezodpovednú mamu. Ako je možné, že jedna matka nechá ročné detí samotné vo vani? Rozum sa nám zastavuje. Súdne pojednávania pokračujú. Aký trest by si podľa vás táto matka zaslúžila?

Zdroj: dailypost.co.uk, spuntik.zoznam.sk | Foto: youtube.com