Ďalšia šokujúca správa zo slovenského šoubiznisu! Známy prominentný pár sa vraj rozvádza! Slovenský herec informáciu ani nepotvrdil no ani nevyvrátil. Podľa portálu “Fakt24” je  podaná aj žiadosť o rozvod!

 

Jeden z najstabilnejších párov Slovenska podľa spomínaného portálu ukončil manželstvo po toľkých rokoch. Fanúšikovia známeho herca Maroša Kramára (58) ostali šokovaní, pretože nič nenasvedčovalo rozvodu.

So svojou manželkou Natašou mali svadbu pred 17-timi rokmi a spoločne vychovávajú ich tri deťúrence – dcéru Tamaru a dvoch synov Timura a Marka.

Známy herec  napísal pre portál “Fakt24” len toľko, že o ničom nevie. Viac prezradil pre český portál Super.cz. Podľa neho je všetko v poriadku, pár sa nerozvádza a Maroš Kramár netuší, kde prišli k takým informáciám. Ďalej doplnil, že manželka Nataša s deťmi je pol roka na Kostarike a on sa za nimi chystá.

Takto sa vyjadril na Facebooku:

Zdroj: tvnoviny.sk, super.cz, fakt24.sk, facebook.com | Foto: Facebook / googlewallpapers.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)