Babyboom v roku 2020 bude v slovenskom šoubiznise naozaj nevídaný. Najviac prekvapila azda takmer 50-ročná Erika Judínyová, ktorá spolu s manželom Števom Skrúcaným čakajú prvé spoločné dieťatko. Ešte predtým, ako sa Slovensko dozvedelo o tejto novinke, sa s rovnakou pochválil v januári Števov kolega z relácie Všetko, čo mám rád, hudobník Ondrej Kandráč.

38-ročný sympaťák bude trojnásobným otcom. K dcérke Emke a synovi Ondrejovi pribudne ďalšie dieťa do rodiny. Hudobník už prezradil aj pohlavie dieťatka. Bude to ďalšia princezná. Erika Kandráčová tak rovnako ako Erika Judínyová nosí pod srdcom dievčatko. “Budú kamarátky s malou Skrúcanou. V lete budeme so Števom spolu moderovať Miss Šírava, tak budeme mať kočiare po pravej a ľavej strane, bude to zemplínsky babyboom,“ prezradil pre denník Nový čas Ondrej Kandráč.

Populárny hudobník plánuje byť aj pri pôrode a tak ako správny muzikant verí, že dcérka sa narodí cez týždeň, kedy má viac času. Cez víkendy a piatky totiž koncertuje. Rodinke Kandráčovcov aj Skrúcaných želáme hlavne veľa zdravíčka a nech si obe Eriky tehotenstvo a rastúce bruško užívajú.

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram /Ondrej Kandrac