Zaujímavosti Slávne mamičky Hviezda zo seriálu Milenky prezradila detaily o pôrode dcérky!

Hviezda zo seriálu Milenky prezradila detaily o pôrode dcérky!

Krásna a talentovaná slovenská herečka Gabriela Marcinková je už od októbra 2018 mamou malej Emky. Jej pôrod bol zahalený rúškom tajomstva a až po pár týždňoch vyšiel jej príchod na svet na povrch. A pol roka potom sú známe aj ďalšie okolnosti okolo pôrodu jej prvého dieťatka.

 

Herečka, ktorú sme vídali v seriáli Milenky a poznáme ju aj z komediálneho počinu Kuchyňa, českého Doktora Martina a najnovšie aj z filmového počinu Dôverný nepriateľ, je už zopár mesiacov šťastnou mamou a ako prezradila, malá Emka sa jej narodila mesiac pred plánovaným termínom.

Keďže Gabika dostala náhle preeklampsiu, čo znamená zvýšený krvný tlak v tehotenstve a zadržiavanie vody v tele, hospitalizovali ju a na druhý deň už rodila cisárskym rezom.

Išla do nového projektu

Má tak doma predčasniatko, ktoré si síce poležalo po pôrode v inkubátore, no je v poriadku a jedna druhú si užívajú. Utíchli aj detské koliky a malá Emka rozdáva hrdej mamičke úsmevy. Materstvo si Gabika užíva a popri starostlivosti o dcérku sa jej podarilo zúčastniť sa natáčania nového filmu, kde bude hviezdiť po boku kolegýň zo seriálu Milenky.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram /Gabriela Mihalcinova