Príkladom svetoznámej dvojice, ktorá si vie dokonale pred okolitým svetom ustrážiť súkromie, je dlhoročný stabilný pár Anna Kurnikovova a Enrique Iglesias. Podarilo sa im to, čo azda iným verejne známym ľuďom nie. Už druhýkrát sa stali rodičmi bez toho, aby sa o tom dozvedeli médiá. 

38-ročná bývalá tenistka už pred dvomi rokmi v tajnosti porodila dvojčatá Lusy a Nicholasa a spolu s populárnym spevákom, 44-ročným idolom všetkých žien, Enriquem Iglesiasom ukázali, že sa to dá opäť. Len pred nedávnom sa prevalili špekulácie, že dvojica zrejme čaká tretieho potomka. Fotograf totiž Annu odfotil na jachte s tehotenským bruškom.

To ale nikto nečakal, že v tom čase už bolo tehotenstvo naozaj na spadnutie a párik sa už onedlho bude tešiť z tretieho potomka. Spevákov brat Julio pre média potvrdil, že Anna a Enrique majú tretie dieťa a sú veľmi šťastní. Bližšie informácie neprezradil a ani to, či je to chlapček alebo dievčatko. Prezradil, že je to tajomstvo.

A takto už narástli dvojičky Lusy a Nicholas:

View this post on Instagram

#happynewyear #сновымгодом 🎈

A post shared by Anna Kournikova Iglesias (@annakournikova) on

Dvojica si súkromie dokonale stráži a nezverejňuje ani svoje spoločné súkromné fotky, zrejme aj vďaka tomu sa jej podarilo v dnešnom svete sociálnych sietí aj tretie tehotenstvo utajiť. K novému prírastku srdečne blahoželáme. 🙂

Zdroj: tvmarkiza.sk | Foto: Instagram /Anna Kournikova