Joze-Lynn Kerm má iba tri roky, žije v Texase a nebyť jej pohotovostnej reakcie a rýchlemu mysleniu, jej braček už nemusel byť. Všimla si, že nedýcha a urobila niečo, čo by zvládlo málo ľudí v rôznom veku.

 

Väčšinou by ste v takejto situácii zmrzli a nevedeli by ste, čo robiť. Dievčatko neváhalo a ihneď zalarmovalo svoju starkú, že sa bojí, že je jej brat už mŕtvy. Babička ostala šokovaná, no ihneď zobrala dvojtýždňového chlapca na ruky a začal dýchať. Hneď ho odviezla do nemocnice.

Vďaka rýchlej reakcii rodiny zabránili tomu najhoršiemu, vravia odborníci. Príčinou jeho stavu bol takzvaný reflux, čo znamená, že sa mu potrava zo žalúdka vracala späť do krku.

Mamička malej Joze je na ňu veľmi hrdá a je jej veľmi vďačná, že zachránila život jej syna. Stala sa pre nich hrdinkou a jej mama vie, že malý brat má po boku silnú a veľkú sestru, ktorá ho vždy ochráni.

Zdroj: blesk.cz | Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)