Zaujímavosti Intímna spoveď Zory Czoborovej: Z TOHTO dôvodu nemá deti!

Intímna spoveď Zory Czoborovej: Z TOHTO dôvodu nemá deti!

Naša najznámejšia fitneska Zora Czoborová síce ešte v roku 1998 ukončila profesionálnu kariéru, no stále vyzerá fantasticky a jej vek by sme jej len ťažko uhádli. Roky ju vôbec nezmenili a niet sa čo čudovať, že má po svojom boku o 14 rokov mladšieho manžela Petra. Aj napriek tomu, že si žijú v šťastnom manželstve, známa Slovenka musela čeliť veľmi netaktnej otázke novinára.

 

52-ročná fitneska sa rozhodla dať raz a navždy zbohom špekuláciám a na Facebooku zverejnila post, ktorý vysvetlil všetky dohady novinárov, prečo nemá deti. Išlo naozaj o netaktnú otázku, kedy sa jeden z novinárov spýtal, či má šťastný život, keď nemá deti. Zora ponúkla intímnu odpoveď, ktorá poukázala na celú vec v pravom svetle. S partnerom sa o detičky pokúšali, no neboli im dopriate. Zverili sa aj do rúk lekárov, no aj tu cesta zlyhala. Veríme, že po jej príspevku už podobným bolestivým otázkam nebude musieť čeliť.

Prečítajte si celú intímnu spoveď Zory Czoborovej, prečo nemá deti:

Zvažovala som tento post… no možno pre niektoré z vás motivácia a moja i veľmi intímna odpoveď na netaktnú otázku od novinára.. Či mám šťastný život keďže nemám deti!!! Akože!?!? Bohužiaľ, aj keď som detičky veľmi chcela a priznám sa, že sme sa o to s partnerom pokúšali aj pomocou lekárov, nebolo nám proste dopriate….A či som šťastná? Viete, okolo 40tky to veľmi bolelo. Hlavne nasledujúce roky, keď každý pokus zlyhal a napichané hormóny nielen s mojim telom ale aj dušou robili riadne kotrmelce. Ale viete čo? Áno, deti sú požehnaním a najväčším darom. Ale viete čo je najväčším šťastím v živote? Ak máte vedľa seba človeka, ktorý vás miluje, preskáče si všetko s vami aj vašimi stavmi, je vám oporou a dokáže vám, že váš spoločný život má pre neho najväčšiu hodnotu aj keď, bohužiaľ, bez detičiek. Takže, áno , pán novinár, som ŠŤASTNÁ! P.S. Prosím vás, tieto otázky si nechajte v zápisníčku 😊

Zdroj/Foto: Facebook /Zora Czoborová