Ivana a Marián Gáboríkovci sú už mesiac rodičmi. Bývalá tanečnica priviedla svoju dcérku Bellu na svet v trenčianskej pôrodnici a po jej boku nechýbal ani jej manžel. Dvojica si povedala spoločné áno pred tromi rokmi a v máji 2020 sa ich rodinka rozrástla o nového člena.

Dcérka Bella robí známym rodičom nesmiernu radosť a chvíle s ňou si užíva aj Marián. Dôkazom je aj nedávna fotka, ktorú Ivana zverejnila na sociálnej sieti. Všímavé mamičky si všimli dôležitý detail, ktorý nezabudli oceniť. Medzi nimi bola napríklad aj Evita Urbaníková či Daniela Nízlová.

Marián sa hrá s dcérkou pod drevenou hrazdičkou. Len mesačná Bella leží na brušku a krásne dvíha hlavičku, pričom máme dojem, že sa pozeráme na omnoho staršie dieťa. “Ale ako krásne dvíha hlavičku, krpaňa, šikulka!,” pochválila dievčatko skúsená mamina Evita. To isté si všimla aj Daniela Nízlová, ktorej dcérka Linda v júli bude mať 6 mesiacov.

Ivana prekvapila informáciou, že Bella začala dvíhať hlavičku už ako dvojtýždenné bábätko: “No ona nás už v 2. týždni prekvapila, takto sa zdvíhala,” upresnila čerstvá mamička. Zdá sa, že z Belly rastie riadna šikulka. 🙂

Zdroj/Foto: Instagram /Ivana Gaborik