Aj keď je Jasmina Alagič známa ako poriadne veselá kopa a je za každú zábavu, dokáže sa so svojimi fanúšikmi rozprávať aj o vážnych témach. Mamička ročného Sanela dostala na Instagrame otázku, na ktorú úprimne a s láskou odpovedala, aj keď pre mnohých by mohla byť dosť intímna.

Jasmina Alagič  s Patrikom Vrbovským alias Rytmusom milujú svoju rodinu, radi sa stretávajú s priateľmi, sú veselí, spoločenskí, plní života a nadovšetko zbožňujú svojho jediného synčeka Sanela. Ako sa však ukázalo, lásku by dokázali dať aj úplne cudziemu dieťaťu.

Mamička ročného Sanela  dala na Instagrame priestor na otázky svojim fanúšikom. Jedna z otázok súvisela s adopciou: „Čo si myslíte o adopcii? Vedela by si si to s Paťkom predstaviť?“ Úprimná Jasmína si otvorila srdce a vyjadrila svoj postoj takto: „Teraz sa vám trošku otvorím. Predstavte si, že sme sa s Paťom o adopcii rozprávali ešte predtým ako som bola tehotná. Iba tak. Bol to spontánny rozhovor, naozaj si už nepamätám ako k nemu došlo a vtedy sme sa zhodli na tom, že je to úžasné. Obidvaja sme túžili po svojich deťoch ale môcť niekomu pomôcť, spraviť život ľahším, vziať ho do rodiny a podeliť sa s ním o všetko, čo máme, vieme, cítime, je niečo, čo budem mať v hlave.“

Nie je teda vôbec vylúčené, že rodinka manželov Vrbovských by sa mohla rozšíriť aj takýmto krásnym spôsobom. 🙂

Zdroj/Foto: Instagram /Jasmina Alagic