Momenty s našimi deťmi sú na nezaplatenie. Hlavne, keď sú ešte maličké, im k radosti stačí naozaj málo – prítomnosť milovaného rodiča, ktorý ich dokáže poriadne pozabávať. Hlavne tatovia bývajú v tomto smere veľký majstri a ich detičky si pri nich dokážu užiť more zábavy. Rovnako to so svojim synom Sanelom vie aj šťastný tato Patrik Vrbovský.

 

Na pódiách a vo videoklipoch je to drsný raper, no v súkromí usmievavý tato, s ktorým si malý Sanel dokáže užiť more zábavy. Nedávno Jasmina pridala na Instagram roztomilé video plné smiechu, na ktorom Paťo zabáva ich malý poklad. Smiech drobčeka je priam nákazlivý a určite vám zlepší deň.

“Pamätáte si náš posledný rozhovor? Resp otázky? Veľmi veľa z nich sa týkali Paťa a teda aký je život s Rytmusom, neviem, na koncerty moc nechodím, mam ale veľmi rada jeho tvorbu a má môj obrovský obdiv, ja ale žijem predovšetkým s Paťom, týmto Paťom nenormálne milujúcim manželom a tatkom,” prihovorila sa moderátorka fanúšikom a ako dôkaz priložila krásne video otca so synom.

Zdroj/Foto: Instagram /Jasmina Alagic