Zaujímavosti Je nám ich ĽÚTO: Dali deťom lekciu a tak si pod stromčekom...

Je nám ich ĽÚTO: Dali deťom lekciu a tak si pod stromčekom našli…

Určite sa zhodneme na tom, že najkrajšie na vianočných sviatkoch je vidieť šťastné deti a radosť v ich očiach, keď si pod stromčekom nájdu vysnívaný darček od Ježiška. Smiech a šťastie vládne vo väčšine rodín, no ukážeme vám, že sú aj také, kde počuť plač a vidieť smútok.

 

Americké deti si rozbaľujú darčeky až 25. decembra ráno a nadeľuje im ich Santa Claus. Avšak ten nie je ani zďaleka taký štedrý ako náš Ježiško a píše si zoznam neposlušných detí, ktorým to na Vianoce zráta. Pod stromčekom si nenájdu nič, len uhlie.

Nadšenie sa zmenilo na tragédiu

Keď si pozriete nasledujúce video, neubránite sa ľútosti. Aj nám bolo pri pohľade na plačúce deti veľmi smutno. Prešpekulovaní rodičia im zabalili uhlie do krabíc od elektroniky a tak sa počiatočné nadšenie pri rozbaľovaní darčekov razom menilo na tragédiu.

Rodičia všetko zaznamenali kamerou

A aby toho nebolo dosť, rodičia si zúfalstvo svojich detí natočili aj na video a zavesili na internet. Z nich vznikol mix TOP 5 detí, ktoré pod stromček nič nedostali. Úprimne povieme, že nám ich je ľúto. Chápeme, že malo ísť o lekciu, ale sviatky sú aj o radosti a pokoji a ten sa v týchto rodinách akosi stratil.

Čo si myslíte o takejto výchovnej “facke” od rodičov pre neposlušné deti vy? Mali by ste to srdce, nedať pod stromček niektorému dieťaťu darček, zatiaľ čo súrodenci si nejaký našli? Vyjadrite nám svoj názor na Facebooku.

Zdroj: youtube.com | Foto: youtube.com