A všetko je úplne inak. Katka Knechtová dokonale šokovala fanúšikov ale aj známe osobnosti, keď na Instagram vyvesila fotografiu, na ktorej jej bolo vidieť bruško. Všetko nasvedčovalo tomu, že ide o tehotenstvo, aj keď záhadou ostávalo, kto je otcom dieťaťa. Rozuzlenie je napokon iné, dieťa má len mamu a tým dieťaťom je nový album 38-ročnej speváčky.

Katka si aj vďaka Superstar v roku 2018, kde sedela na mieste porotkyne, získala množstvo fanúšikov z Čiech a určite jej aj na Slovensku pribudlo vďaka tomuto projektu mnoho ďalších. S gratuláciami na Instagrame sa po zverejnení “tehotenskej” fotky spustila priam lavína a medzi gratulantmi boli aj známe osobnosti ako Miro Žbirka, Karin Haydu či Kvetka Horváthová.

Až v ten deň večer sa Katka rozhodla uviesť všetko na pravú mieru v novom príspevku: “…Ani vo sne by mi nenapadlo, že vyhodím foto a spusti sa lavína, vlastne šialenstvo… A najvtipnejšie na tom je, že do hodiny to vyhodili mnohé slovenské a české médiá ako tutovku, bez toho, aby si to niekto vôbec overil. Mrzí ma to len kvôli ľuďom, ktorí mi to priali a tešili sa, ale aj kvôli tým, ktorí mi to neprajú a vlastne mi neprajú nič. Chcem touto skúsenosťou poukázať na jednu veľmi dôležitú vec. Vsetci sa stávame povrchnými, nejdeme do hĺbky, konzumujeme, súdime…Nevieme sa zorientovať, nevieme správne zadefinovať, čo je pravda a čo je len manipulácia…Nevieme, čomu veriť. Takže: Dieťa nečakám. Čakám ale na 3 dôležité veci, ktoré sa ma v najbližšej dobe bytostne týkajú a verím, že toho budete vsetci súčasťou. Prvá sú voľby. Potrebujeme zmenu. Vsetci. Čo postráda vývoj, odumiera. Nedovoľte, aby sme postupne odumierali spolu so…Nezaslúžime si to!!! Druhá je môj novy singel #takisme – duet s úžasným muzikantom a tretia je môj nový album‼️, v ktorom odhalím ďalšie dôležité posolstvo pre nás všetkých, pre túto krajinu. A na zaver moje vlastné evanjelium: ďakujem všetkým, čo neverili, ale pochopili….Stále vaša KK.”

Zdroj/Foto: Instagram /Katka Knechtová