Dnešná doba sociálnych sieti priniesla jedno veľké plus. S ľahkosťou sa dozvedáme, čo robia známe osobnosti, aký je ich život a mnohí z nich dokážu byť pre druhých aj inšpiráciou a vzorom. Jednou z takýchto slávnych Sloveniek je aj Kristína Tormová. Poznáme ju ako herečku, spisovateľku, moderátorku, kreatívneho človeka a najmä trojnásobnú mamičku.

Jej príspevky na Instagrame dokážu zlepšiť náladu mnohým ďalším maminám, ktoré niekedy upadajú do depresie a starostlivosť o dieťa je pre ne náročná. V jednom zo svojich príspevkov veľmi trefne potvrdila fakt, na ktorom sa zhodne mnoho slovenských mamičiek. Tretie dieťa je za odmenu a je to s ním jednoduchšie ako pri tom prvom. Ako sa zverila fanúšikom, aj jej manžel priznal, že je rád, že nemá dieťa s prvorodičkou.

Mamičky sú po narodení prvého dieťatka úzkostlivejšie, postupne sa musia do všetkého dostať a prísť na tie správne metódy, ktoré na ich dieťa platia. Kristína po narodení dvojičiek Ely a Matildy vôbec nebola v ľahkej situácii, narodili sa v 33. týždni predčasne a v náručí ich mala až po týždni. Naopak, syn Alanko sa narodil síce tiež cisárskym rezom ale v správnom čase a od narodenia bol pri nej.

“Mať tretie dieťa je jednoduchšie. Pre mňa. Pre nás. Mám dve super pomocníčky, ktoré ho milujú skoro tak ako on ich 🙂 Mám muža, ktorý má na nás veľa času…na nás…na svoju rodinu. A je mi pohodlne. A keď sme len s chAlankom, tak si hovoríme, že kokoooos to je aká nuda mať len jeden kus! A tak sme radšej všetci pokope. Mať tretie dieťa v novej konštelácií je úžasné. A každý deň za to ďakujem z celého srdca. Netušila som, že to môže byť takéto…,” napísala na svojim profile Kristína a je vidieť, že materstvo si dokonale a plnými dúškami užíva.

Jej celý príspevok si môžete prečítať TU!

Zdroj/Foto: Instagram /Kristina Tormova