A máme tu ďalší BABYBOOM. Tentoraz sa ním pochválil jeden z najznámejších a najpríťažlivejších hercov Hollywoodu známy Dwayne Johnson alias The Rock. Spolu s Lauren Hashian očakávajú nový prírastok do rodinky.

 

Herec tvorí s priateľkou dvojicu už vyše desiatich rokov, svojho prvého potomka sa dočkali v decembri 2015. Narodila sa im krásna dcérka Jasmine, ktorú svalnáč veľmi rozmaznáva.

Dwayne má ešte jednu dcéru z prvého manželstva Simone Garcia Johnsonovú, ktorú tiež miluje. Dokonca bola menovaná za veľvyslankyňu Zlatého Glóbusu 2018. Otec je na ňu veľmi pyšný.

Radostnú novinku o budúcom dieťatku oznámil ozaj rafinovane. Na Instagram zverejnil fotku svojej dcérky Jasmine, sediacu pri stromčeku s papierom v ruke, ako oznamuje príchod ďalšieho dievčatka. Bábätko by sa malo narodiť niekedy na jar. Dvojici srdečne blahoželáme!

Zdroj: eonline.com | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)